Řasy

Co vše můžeme udělat pro Vaše řasy?

PRODLOUŽENÍ ŘAS – Nový set

Nabízím unikátní techniku Hollywoodský objem. Metoda, při které se aplikují dvě až patnáct “nic nevážících“ ultratenkých řas na jednu řasu přírodní. Tím získáme maximální objem, vytvoření dokonalé linie řas a zdůraznění krásy oka. Zároveň tím ale také můžeme získat přirozený a dlouhotrvající vzhled.
Pracuji se značkou Violet Lashes, která je jednou z nejlepších na českém trhu.
Tato metoda je velice pohodlná, aplikované řasy jsou velmi jemné a lehké a nijak nezatěžují Vaše vlastní řasy. Doba aplikace je 2hod.

Permanent makeup v Jihlavě

PRODLOUŽENÍ ŘAS – Doplnění

Doplnění prodloužených řas doporučuji provádět každé 3-4 týdny, aby řasy zůstaly stálé krásné, husté a nezatěžované odrostlými řasami. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které v průběhu nošení vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová. Doba aplikace 1,5hod.

Makeup Jihlava

LASH FILLER

Inovativní proces, který zahušťuje řasy a přidává struktuře řasy větší hedvábnost a výživu. Jedná se o přípravek, který je vyrobený ze špičkových italských surovin a klinicky testový na účinnost zahušťování řas. Díky klinickým testům technika Lash Filler garantuje zesílení průměru řasy až o 24% během prvních třech aplikací. Poskytuje ochranu, posílení, měkké příjemné zakřivení a hedvábnost řas.

Technika Lash Filler je vhodná pro řasy:

  • Příliš rovné, či provislé – Filler zajistí půvabnější a více otevřený tvar oka
  • Neuspořádané a křížící se – aplikací se dodá jednotný tvar a směr
  • Suché a křehké – po aplikaci jsou vyživené, ošetřené, hebké
  • Na závěr této aplikace Vám řasy také nabarvím a nanesu výživu.

Doba aplikace 1hod15min.

Permanent makeup v Jihlavě

Neváhejte mě kontaktovat!